Právní poradna

klid

Vyznat se v požadavcích a především Vašich nárocích je s o hledem na některé pojistné události ale i pojistné smlouvy kolikrát složité. Zprostředkovatelé pojistek nejsou v této oblasti mnohokrát fundovaní a proto my nabízíme možnost využít naší odborné podpory prostřednictvím právní poradny.

Právní poradnu zajišťuje profesionální advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi.

Jak to funguje:

1.) Při konkrétním případu zahrnující dodání všech podkladů a stručný přehled událostí/postupu Vám (s ohledem na rozsah) jsme připraveni zajistit analýzu/zhodnocení situace a případný návrh na další postup

(S ohledem na konkrétní případ se po dohodě s právním zástupcem může postup lišit, vše závisí na dohodě.)

2.) Při větším rozsahu prací (přesahující 1 hodinu) zajistí právní kancelář totožný postup jako u bodu 1.) s tím, že je nutné již dohodnout honorář. Tento honorář pro Vás rovněž bude obsahovat analýzu/hodnocení situace a případný návrh dalšího postupu.

Obvyklá analýza situace dle dodaných materiálů a podkladů je honorována ve výši 3000,-Kč. Tato cena zahrnuje analýzu/zhodnocení situace a předběžný návrh dalšího postupu.

3.) Ať již nedosáhnete svého oprávněného nároku nebo spravedlivé ochrany, zajistíme pro Vás zastoupení v daném konkrétním případě (na základě smlouvy o zastoupení a udělením plné moci), rovněž nabídneme zastupování i v soudním řízení. (V tomto případě se cena/rozsah dohodnutých služeb řídí individuální dohodou mezi klientem a právním zástupcem).

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha