Práce

Zajistíme Vám zázemí silné společnosti, profesní krytí vyplývající ze zákona, podmínky pro Váš růst.

Otevřené pozice:

Telefonistka/telefonista:

Do svých řad přijmeme komunikativní spolupracovnici na pozici telefonistka formou práce z domova (Home office). Nejedná se o prodej po telefonu (telefonní prodej)! Naše společnost je zaměřená na ekonomické hodnoty a aktuální potřeby našich klientů. Vždy stojíme za klientem.

Vhodný profil uchazečky/uchazeče:

  • Kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivita)
  • Příjemný a zároveň zřetelný hlas
  • Schopnost individuální práce, organizační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)

Požadujeme:

  • Orientace na telekomunikačním trhu (hobby, práce s mobilními aplikacemi apod.)
  • Praxe z call centra

Naše nabídka:

Nabízíme možnost výdělku z domova formou HOME OFFICE. Práce na dohodu o provedení práce, pravidelné měsíční výplaty, SIM kartu pro volání bez investic (hovorné platí společnost), zaškolení a pravidelné proškolování na náklady společnosti, podporu manažera společnosti, k dispozici mobilní telefon, notebook, internet zdarma.

Co je náplní práce, doplňující informace:

Telefonistka zajišťuje  schůzky pro oblastní zástupce a tvoří tak jejich denní harmonogram. Výsledky telefonátu zaznamenává do vnitřního informačního systému (CRM) společnosti. Není nutné docházet do firmy, nicméně je nutné základní proškolení a školící procesy absolvovat v místě pobočky společnosti. Pracovní harmonogram si telefonistka/telefonista určuje samostatně(ideální jsou 2 dny v týdnu).

Inzerujeme v Hyperinzerci

Business development manager – vysoké bonusy, služební auto

Co budete dělat?

Hledáme v tuto chvíli jednu aktivní osobu s citem pro spediční společnosti v oblasti Praha a okolí. Schůzky Vám zajistí naše asistentka, klienty nehledáte, jedete na jistou schůzku, která je již zadána v CRM systému. Nabízíme stálou práci v oblasti spedičních společností. Nabídka je vhodná i pro absolventy. Úvazek je flexibilní, můžete si zvolit, zda máte zájem o plný anebo částečný úvazek.

Jak budete pracovat?

Začlenění nového poradce do samotného oboru i do práce s nástroji, které budete při své práci využívat, bereme vážně. Vše Vás naučíme tak srozumitelně, abyste mohli nově nabyté znalosti ihned použít v praxi. Veškerá práce je v elektronické komunikaci, CRM systém zajišťující od schůzek přes přehled všech klientských smluv až po peníze. Mobilní telefon, notebook, automobil je samozřejmostí.

Co od Vás požadujeme?

Minimálně středoškolské vzdělání, zájem o obor a chuť se neustále zdokonalovat a vzdělávat. Osobní motivace a chuť dosáhnout vysokých cílů. Trestní bezúhonnost je samozřejmostí.