Investiční fondy

Investování není ani zdaleka tak obtížné, jak se mnoha lidem zdá. Prvním krokem, většinou tím nejtěžším, je zvolení si účelu, pro který chcete své peníze používat a kvůli němuž je chcete investovat. Ti co neznají investice mohou tento nástroj považovat za spekulaci, ale není tomu tak. O Vaši investici se stará prověřená společnost s odborníky s mnohaletou praxí. Příkladem je např. skutečnost, že Vámi případně vložené peníze do životního pojištění pojišťovny velice často do takovýchto investic vkládají za Vás………zamyslete se.


Mají Vám investované peníze sloužit jako pohotovostní rezerva, která má být velmi konzervativní a zároveň Vám přinášet o trochu lepší výnos,než termínovaný vklad v bance? Nebo si chcete pravidelně odkládat část svého příjmu a dlouhodobě si tak vytvářet rezervu na svůj důchod? Nebo se jedná o peníze, které jsou tzv. „navíc“ a Vy je chcete v dlouhodobém horizontu nadprůměrně zhodnocovat? Tak právě pro Vás je nejideálnějším nástrojem investice……

Z našeho pohledu se jedná o efektivnější nástroj možnosti zúročení „volných“ finančních prostředků, efektivnější než životní pojištění.

Výhody:

  • krátkodobá likvidita (možnost výběru peněz v horizontu měsíce)
  • možnost zúročení vkladu nad rámec běžně nabízených úrokových sazeb na trhu
  • možnost spořit různé výše částek (nezavazujete se pravidelně spořit určitou částku po dlouhá a dlouhá léta)

Nevýhody:

  • rizikovost vkladů (nejedná se o garantovaný výnos)

Vyvarujte se zbrklé investice (sledujte vývoj fondů a investujte ve správný čas do správného fondu), přecenění svých finančních sil (investujte tolik, kolik si můžete dovolit), mediální „masáže“ (buďte konzervativní – relevantní jsou výsledky fondu, ne sliby), Vyberte si správné investiční fondy.

Zanechte nám své telefonní číslo nebo email, budeme Vás kontaktovat a poskytneme Vám profesionální servis:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha